Süreç

Dekorasyon Süreç Fotoğrafı

Amacımız en kolay şekilde istediğiniz dekorasyon hizmetleri için kolayca, hızlı teklif alabilmenizdir. Bu nedenle çok kolay kullanabileceğiniz bir teklif formu yarattık. Web sayfasının sağ alt köşesinde göreceğiniz forma tıklayarak bize isteklerinizi belirtebilir, dilerseniz fotoğraf ve ölçü de gönderebilirsiniz. Zira bir resim, anlatmak istediğinize bir çok kelimeden daha fazla yardımcı olmaktadır.

Teklif formu tarafımıza ulaştıktan en geç 24 saat içerisinde size ulaşarak ön değerlendirme verilecektir.  Bu ön değerlendirme sonrasında yapılan görüşmeyi takiben hizmeti alacağınız mekanı ziyaret ediyoruz. Bu sayede Kullanılacak olan alanları kimlerin, ne kadar süre ile ne için kullanacağını anlıyor ve bütçeniz ve zaman çerçeveniz içinde projenin nasıl tamamlanacağını belirliyoruz. Bu alan tüm eviniz, ofisiniz, bir bina dekorasyon ve alt yapı projelendirmesi olabileceği gibi, yalnızca mutfak, yalnızca banyo, giyinme odası, elektrik tesisatı, makam odası yenileme, toplantı odası oluşturma vs. gibi küçük mekanlarda olabilir.

Dekorasyon firmaları arasında farklı bir yerimiz olduğuna inanmamızın yanı sıra , en önemli amacımız; planlama ve tasarım sürecini ARTCE Design müşterileri için olabildiğince ulaşılabilir kılmak ve kolaylaştırmaktır. Size yalnızca bir telefon kadar yakınız.

Süreç içinde görsel çizimler ile son onayları alırız ve detaylı alt ve üst yapı çalışmalarına başlarız.

Adım adım işleyişimiz :

  • Ön teklif
  • Randevu ve buluşma
  • Planlama
  • Bütçe
  • Seçimler
  • Yeniden üzerinden geçme ve fiyatlandırma

“İster mutfak, ister sadece banyo… Bizim için hiçbir proje küçük değil. Sizinle çalışmaya her zaman hazırız.”