Hakkımızda

Artce Design Hakkımızda Fotoğrafı

Size özel dekorasyonARTCE Design, Tasarım, Dekorasyon ve Uygulama, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesini 2013 yılından itibaren Osman Çebi’nin liderliğinde iç mimari, dekorasyon ve projelendirme ile birleştirerek hayal ettiğiniz mekanlara sahip olmanıza öncelikle Ankara ve İzmir şehirlerinde yardımcı oluyor. Bugüne kadar bir çok kişiyi ev ve ofis sahibi yaptık. Yeni konut projelerine verdiğimiz danışmanlıklarımız  ile geleceğe yönelik sosyal ve iklimsel farkındalılık merkezinde içimize sinen  projeler ile de hizmet alanımızı genişletiyoruz. Hizmet ve tasarımlarımızdan mutlu olan müşterilerimizin tavsiyeleri ile de tasarım ve projelendirme birimini hayata geçirdik. İyi düşünülmüş, hassas bütçe planlaması yapılmış, efektif bir zaman çizelgesi olan projeler ile farklı bir yaklaşım sunuyoruz.

Her mekan sahibini yansıtır. Bu yüzden de hepsi özeldir. Doğru mekanı sahipleri ile buluşturmanın ötesinde bugün eviniz ya da ofisinizin hem fonksiyonel olması hem de kişiliğinizi yansıtması için size özel tasarımlar ve alternatif çözümler sunuyoruz. Bunu yaparken en son teknolojiyi kullanıyor ve tasarım aşamasından montaja kadar üst düzeyde uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca insan olarak çevreye ve doğaya sorumluluklarımızı hiç unutmuyoruz. Seçimlerimizin ve kullandığımız malzemelerin çevre dostu olmasına özen gösteriyoruz.

Mekanınızın tamamı için sıfırdan bir konsept yaratabileceğimiz gibi yalnızca eksikliğini hissettiğiniz veya sadece değiştirmek istediğiniz bölümleri de yenileyebiliriz.

Mutfak; bir evin kalbine giden yol gerçekten de mutfaktan geçer. ARTCE Mutfak bizim enDekorasyon Nasıl İsterseniz önemsediğimiz birimimizdir. Zira mutfak ailenin biraraya geldiği ve konukların da kendini rahat hissettiği, en sıcak ve rahatlatıcı mekanıdır evin. ARTCE mutfak yaratılırken gözetilen en önemli kural tasarım safasında fonksiyonu göz önünde tutmaktır.  Mobilya, aksesuvar ve materyallerin kombinasyonu, renk, materyal ve ışık doğru kullanıldığında ortaya çıkan mutfak sizinle birlikte yaş alacaktır. Sınırları olmayan mutfak dekorasyonunda fark yaratan tasarımlarımızı, hesaplı çözümler ile sunmaktan çok mutluyuz.

Banyo; ARTCE Banyo yenilikçi tasarımları ile farklı form ve materyalleri bir arada kullanarak kişiye özel ve fonksiyonel çözümler üretmektedir. Klasik zevklere hitap eden zarif banyo dolabı, çamaşır makinesini de içine alan adeta kiler görevi de gören fonksiyonel lavabo dolapları, nostaljik mermer tezgahlar ile cam kapaklı dolaplar…

ARTCE genel dekorasyon, ofis mobilyaları ve yapı çözüm önerilerimiz ile de yeni projelendirmeler yapıyor, başlamış olduğunuz, ve yarım kalmış projeleriniz varsa, bütçe ve beklentilerinize uygun şekilde projelerinizi de tamamlıyoruz.

Bırakın seçtiğiniz tasarımlar sizi anlatsın…

Bizimle hayat daha kolay;

  • Sadece bir telefon veya email uzağındayız.
  • Gelip evinizi görüp ölçüleri almamız an meselesi.
  • Ölçüleri alırken biraz da birbirimizi tanımamız lazım; neleri seversiniz ve nelere “asla”dersiniz.
  • Tabii bütçe konuşmadan da olmaz; siz bize bütçenizi söyleyin bizde buna uygun neler yapabiliriz bir bakalım.
  • Bir bakmışssınız size özel planımız elinizde üstelik bütçe seçenekleri ile birlikte.
  • Baktınız, sevdiniz de ama karar veremediniz, aklınıza takılanlar var işte bizde sorularınızı cevaplamak için burdayız.
  • Proje içinize sinerse ve işte bu dediğiniz anda evinizi değiştirecek maceraya başlayabiliriz.
  • A’dan Z’ye son noktayı koyuncaya kadar artık tüm detaylar bizde merak etmeyin.
  • Göz açıp kapanıncaya kadar bakmışsınız projenizi teslim etmişiz.